In memoriam; Cees Roseboom

Afgelopen vrijdag, 11 december, bereikte ons het droevige bericht dat ons lid Cees Roseboom plotseling is overleden. Cees is 75 jaar geworden. Cees was een actief lid voor onze club. Het onderhoud van de oude blaashal en het onderhoud van de banen was jarenlang bij hem in goede handen. Op de rouwkaart staat: ‘niets was hem teveel als hij iets kon doen om een ander te plezieren’ en zo hebben wij dat bij onze club ook ervaren.

Cees was een trouw sponsor van onze club. Maar bovenal een trouw en fanatiek tennisser Met een vast clubje speelde hij op dinsdagavond en zondagmorgen. Bij mooi weer buiten en bij wat minder mooi weer in de winter in de hal.

Cees deed graag mee met toernooien. Vooral als er om het toernooi heen wat gezelligs werd georganiseerd, dan was Cees van de partij en was hij ook altijd écht aanwezig. Altijd in voor een grap en een lach.

Wij zullen zijn aanwezigheid op de club heel erg gaan missen en wensen zijn familie heel veel sterkte met dit onverwacht verlies.

Namens het bestuur:

Reinoud Dirksen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *