Junioren Voorjaarscompetitie 2019

Hierbij de competitie indeling van de jeugd voor komend seizoen:

GEEL

Zondag Heren (zonder leeftijdsgrens)             Team Captain: Jan Mark/Petra Huibers

  1. Joris de Boer
  2. Jesse Hendriksen
  3. Timo Huibers
  4. Koen van der Linden
  5. Casper Pleijsier

Invaller: Just Kruse


 Zondag jongens 11 t/m 17 jaar                                               Team Captain: Pam Vos

  1. Niels Adrian
  2. Sjoerd Eijgenraam
  3. Wouter Lamers
  4. Sander Lammers
  5. Simon Pleijsier
  6. Romein van Zoolingen

Invallers: David Hulsebosch, Lucas Hulsebosch


Zondag meisjes 11 t/m 17 jaar                                               Team Captain: Antoinette van Beers

  1. Meike van Beers
  2. Sanne Giezen
  3. Vera Giezen
  4. Marieke Lamers
  5. Menoe Smulders

Invaller: Maudy Verheijde


Zondag gemengd 10 t/m 14 jaar                                             Team Captain: Fatima Zidouh

  1. Fleur de Boer
  2. Noor Kemperman
  3. Hilde Lamers
  4. Semmie van de Glind
  5. Bram van der Linden
  6. Koen Rijnsburger

Zondag jongens 10 t/m 14 jaar                 Team Captain: ? nog niemand aangemeld

  1. Gijs Bartholomeus
  2. Florian van den Berg
  3. Boris Slabber
  4. Rick Vos

Invallers: David Bos, Tristan Schneiders en jongens uit team groen 1


GROEN 

Groen 1           –           team 1                    Team captain: ? nog niemand aangemeld

  1. Ties Rijnsburger
  2. Thije Broos
  3. Timo van den Brink
  4. Joris Dominicus
  5. Ramon Patel
  6. Ruben Pleijsier
  7. Jör van Balken

Groen 2           –           team 1                         Team Captain: ? nog niemand aangemeld 

  1. Nienke van den Bovenkamp
  2. Dani Gidding
  3. Tess van Laar
  4. Laura van Ommeren
  5. Rosa-Lin Rebergen

Invaller: Roos van Woerkom


ORANJE

Oranje 1          –           team 1                     Team Captain: ? nog niemand aangemeld

  1. Art Bartholomeus
  2. Olivier Blommers
  3. Olivier van Gent
  4. Hugo Huibers
  5. Mack Lukkien
  6. Sven Sommer

Oranje 1          –           team 2                     Team Captain: ? nog niemand aangemeld

  1. Tim van Hees
  2. Lars Lamain
  3. Sem Lamain
  4. Mees van Riel
  5. Mike Zonderland
  6. Joel Hu

Oranje 2          –           team 1                     Team Captain: Aukje van den Bovenkamp

  1. Marit van den Bovenkamp
  2. Step Dikker
  3. Bo van Hees
  4. Milou Kemperman
  5. Jelka van Loon
  6. Suze van Riel

Oranje 2          –           team 2                     Team Captain: ? nog niemand aangemeld

  1. Olivia Broos
  2. Gwen van Hees
  3. Susan Huibers
  4. Zi Kei Wong

ROOD

 Rood 1            –           team 1                     Team Captain: ? nog niemand aangemeld

  1. Anne van Beurden
  2. Levi Garson
  3. Noa Garson
  4. Tim van Gelder
  5. Eline Huibers
  6. Tristan Jansen

Deel dit artikel!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *